Gadżety do smartfonów

jak używać smartfonaZastanawialiście się kiedyś, czy kupno dodatkowych akcesoriów do smartfona ma sens? Kiedy warto sięgać po nowy gadżet, który znacząco wpłynie na korzystanie z samego urządzenia, a kiedy okazuje się tylko zbędnym produktem, jaki rzuci się w kąt po kilku dniach użytkowania? Przedstawiam Wam osobisty ranking najlepszych i najgorszych gadżetów do nowoczesnych smartfonów!

To ułatwia życie!

Powerbank – innymi słowy przenośny magazyn energii. To wydatek około 100złotych, który bardzo szybko się zwraca i jest niezwykle przydatny dla osób, które przez długi czas pozostają poza domem i nie mają możliwości naładowania baterii.

Zestaw bluetooth – generalnie na rynku istnieją dwa rodzaje zestawów na bluetooth: głośnomówiący dla kierowców oraz normalny zestaw słuchawkowy. To idealne rozwiązanie dla osób, które często prowadzą wielogodzinne rozmowy i muszą przy tym wykonywać inne czynności. W zależności od funkcji i marki, cena takiego gadżetu rozpoczyna się od 150złotych.

Smartwatch – tutaj należy sobie zadać pytanie – czy nowoczesny zegarek jest dodatkiem do smartfona, czy może samodzielnym gadżetem? Bez względu na odpowiedź jedno jest pewne: smartwatch pozwala na pisanie sms, monitorowanie stanu zdrowia (puls, ilość spalonych kalorii itp.), sprawdzać mapy i słuchać muzyki bez konieczności wyjmowania głównego urządzenia. To naprawdę fajny i przydatny gadżet.

Etui – zapewnia ochronę oraz częściowo zabezpiecza przy ewentualnych upadkach oraz zarysowaniach. Warto się w nie zaopatrzyć i to bez względu na model posiadanego telefonu.  Szeroki wybór modeli, kolorów i kształtów sprawia, iż każdy znajdzie coś dla siebie.

Kensington Tracker – dla osób, które często gubią klucze, portfel i telefon. Wbudowana aplikacja, która łączy się dzięki bluetooth, umożliwia uruchomienie sygnału świetlnego i dźwiękowego zagubionej rzeczy. Koszt takiego trackera to wydatek około 70-90zł.

xperia u opinie

Tego unikaj, chyba, że nie dbasz o stan portfela!

Obiektywy do smartfonów – jeśli jesteś miłośnikiem fotografowania to z pewnością wiesz, że nawet najlepszy smartfon nigdy nie dorówna dobrej klasie lustrzance lub chociażby cyfrówce, zaś do wykonywania normalnych zdjęć z pewnością wystarczy zwykłe, standardowy aparat umieszczony w urządzeniu.

Kijek selfie – nie jestem zwolennikiem zdjęć z rączki. Nie można poprosić przechodnia o zrobienie dobrego ujęcia lub użyć samowyzwalacza?

Głośnik bluetooth – dla kogo? W samochodzie jest radio, zaś puszczanie muzyki w autobusie lub na szkolnym korytarzu może tylko doprowadzić do pasji pozostałych słuchaczy; radze zainwestować w dobrej jakości słuchawki, będzie więcej pożytku.

Bielizna do iPhone’a – wynalazek mieszkańców kraju Kwitnącej Wiśni. Nie muszę tłumaczyć, czemu jest zbędny i co najmniej dziwny.

Breloczki – tak naprawdę nie pełnią żadnej funkcji. Czy warto wydawać kilkanaście złotych na kawałeczek plastiku, który będzie delikatnie „dyndolił”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.