czyste powietrze

Jak skutecznie nawilżyć powietrze w mieszkaniu?

czyste powietrzePrawidłowa wilgotność powietrza w pomieszczeniu powinna wynosić między 40 % a 60%. Okazuje się jednak, że w polskich domach najczęściej powietrze jest po prostu za suche.

Suche powietrze nie sprzyja dobremu funkcjonowaniu, nasila objawy alergii wziewnej, a także może powodować problemy z zasypianiem.

Jak poprawić nawilżenie we własnym domu?

Odpowiednie nawilżenie powietrza- czyli co robić kiedy domowe sposoby zawodzą

Kiedy borykamy się z problemem suchego powietrza z pewnością pierwsze co przyjdzie nam do głowy, to wszystkim dobrze znane domowe sposoby na nawilżenie powietrza, jak np. mokre ręczniki na kaloryferze, wywieszenie prania w domu, czy zwiększenie ilości roślin. Oczywiście można spróbować, jednak bardzo często okazuje się, że takie domowe sposoby są po prostu niewystarczające. Wówczas warto rozważyć kupno dobrej jakości oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżania, jak np. oczyszczacze i nawilżacze sharp. Dlaczego oczyszczacz z funkcją nawilżania a nie sam nawilżacz? Odpowiedź jest prosta, ponieważ wówczas zyskujemy 2 urządzenia w 1, które zarazem odfiltrowuje zanieczyszczenia a także nawilża powietrze.

Sharp oczyszczacz i nawilżacz- dobry wybór na lata

Sharp to zdecydowany lider w branży oczyszczaczy powietrza, wieloletnie doświadczenia sprawia, że urządzenia japońskiego producenta są po prostu bardzo dobre i skuteczne. Potwierdzają to rankingi oczyszczaczy a także zainteresowanie klientów. Sharp oczyszczacz i nawilżacz, to dobry wybór jeśli zależy nam na skutecznym nawilżaniu powietrza, ale również jego oczyszczaniu. Jeśli w naszym domu mieszkają alergicy, mamy zwierzęta a poziom wilgotności powietrza spada poniżej 40 %, warto zdecydować się właśnie na model z funkcją nawilżania. Jaki od Sharp wybrać?

Sharp KC-A40EUW oczyszczacz z nawilżaczem idealny stosunek jakości do ceny

Sharp KC-A40EUW oczyszczacz to jeden z tych modeli, obok którego nie można przejść obojętnie. Wszystko to spowodowane jest przede wszystkim bogatym wnętrzem, które stanowi o jakości oczyszczania i nawilżania powietrza. Sharp KC-A40EUW oczyszczacz, wyposażono w:

  • filtr wstępny

  • filtr węglowy

  • filtr HEPA

  • filtr nawilżacza

  • jonizator

Dzięki złożonemu procesowi filtracja, jest na bardzo dobrym poziomie, co sprawa, że z powietrza zostaną wyeliminowane zanieczyszczenia, w tym wirusy, bakterie, pleśń, alergeny, a także pyły powstałe w wyniku smogu. Sharp KC-A40EUW zapewnia również optymalne nawilżenie, a o braku wody w zbiorniku poinformuje nas sygnałem dźwiękowym i świetlnym.

Sharp oczyszczacz i nawilżacz inwestycja na lata

Oczyszczacze Sharp na tle konkurencji wyróżnia długa żywotność filtrów, dotyczy to również modelu Sharp KC-A40EUW oczyszczacz z nawilżaczem. Duża energooszczędność powoduje także, że urządzenie nie nadwyręży naszego budżetu, nawet podczas intensywnego użytkowania. Zatem dobry oczyszczacz powietrza to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie na długie lata, oczywiście pamiętając przy tym o odpowiednim dbaniu o sprzęt i czyszczeniu filtrów.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Author: Redakcja

Dodaj komentarz