Kasia Sokołowska w nowej odsłonie kampanii Samsung AirDresser

Kasia Sokołowska w nowej odsłonie kampanii Samsung AirDresser

Kasia Sokołowska w nowej odsłonie kampanii Samsung AirDresser

Popularna reżyserka pokazów mody w Polsce Kasia Sokołowska kontynuuje współpracę z Samsung pozostając ambasadorką szafy odświeżającej AirDresser. W nowej odsłonie kampanii marka promuje również wchodzący na rynek model Samsung AirDresser AI, który oferuje użytkownikom bardziej intuicyjną obsługę i większą przestrzeń.

Perfekcyjny styl na wyciągnięcie ręki

Tempo życia Kasi Sokołowskiej wyznaczają liczne nagrania programów telewizyjnych, sesje zdjęciowe, pokazy, spotkania biznesowe oraz częste podróże. Większość wydarzeń planowanych jest z wyprzedzeniem, ale część z nich – ze względu na specyfikę branży – wynika niespodziewanie. Każda z zawodowych sytuacji wymaga nienagannej stylizacji, dostosowanej do okoliczności oraz podkreślającej profesjonalny wizerunek reżyserki największych pokazów mody w Polsce.

Znana ze swojego perfekcjonizmu Kasia Sokołowska wie jak zestawiać ze sobą różnorodne tkaniny, kolory oraz style, aby zawsze zachwycać wyglądem. Wysokiej jakości ubrania wymagają jednak odpowiedniej pielęgnacji, dzięki której zachowają swój kolor, strukturę i kształt. Delikatne sukienki, płaszcze oraz garnitury, charakterystyczne dla stylu Kasi Sokołowskiej, to takie elementy garderoby, które zwykle oddajemy do pralni. Dzięki szafie parowej Samsung AirDresser AI nie musi tak być.

– AirDresser zmienił moje podejście do zarządzania garderobą, której niezawodność jest czymś niezwykle ważnym w mojej codziennej pracy, ale także do zarządzania czasem. Częste zmiany stylizacji to dla mnie wyzwanie nie tylko pod kątem odpowiedniego zestawiania ze sobą ubrań i dodatków, ale i planowania. Wiele ubrań wymaga regularnego, a przy tym delikatnego i bezpiecznego odświeżania, jednak każdorazowe oddawanie ich do pralni jest po prostu bardzo czasochłonne. Dzięki parowej szafie odświeżającej AirDresser moje ulubione ubrania, w tym także puchowe kurtki czy kaszmirowe swetry, są w zasięgu ręki – odświeżone i wygładzone – zawsze, gdy tego potrzebuję. Cieszę się na kontynuację kampanii, tym bardziej że nowy Samsung AirDresser AI oferuje jeszcze więcej możliwości – mówi Kasia Sokołowska.

Nowy design – jeszcze więcej miejsca na ubrania

Szafę Samsung AirDresser AI cechuje minimalistyczny design uzupełniony smukłym interfejsem z przyciskami, które ułatwiają wybieranie ustawień i opcji. W nowej wersji wyświetlacz został umieszczony na bocznym panelu, dzięki czemu gładka powierzchnia frontowa pełni w pomieszczeniu rolę lustra. Obsługa szafy odświeżającej ubrania Samsung AirDresser AI jest prosta i intuicyjna, a sterowanie może odbywać się także zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings*, która doradza właściwe procedury pielęgnacyjne w oparciu o wybrany materiał i rodzaj odzieży.

Author: Redakcja

Dodaj komentarz