Słoiczki Gerber

Słoiczki Gerber

Słoiczki GerberWszyscy znajomi rozmawiają ostatnio o jednym temacie – słoiczki Gerber. Obracając się wokół przyjaciół z małymi dziećmi ciężko nie uniknąć takiego tematu. Z jednej strony zawsze wydawało mi się, że kupowanie takich gotowych posiłków jest stratą pieniędzy, jednak po przeprowadzeniu kilku rozmów musiałem zmienić swoje zdanie.

Mleko matki

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że najzdrowszym posiłkiem dla niemowlęcia jest mleko matki. Niech sobie w sieci wypisują różne rzeczy, osobiście jestem przekonany, że żadne mleko w proszku ani też gotowe półprodukty nie są w stanie zastąpić tego naturalnego, w pełni wartościowego pokarmu. Jednak nie można dzieciaka ciągle karmić samym mlekiem i właśnie wtedy na pomoc przychodzą gotowe słoiczki Gerber. To właśnie ta marka przychodzi zdobyła ogromne zaufanie wśród rodziców i jest najpopularniejszą wśród rodziców.

Jedzenie w słoiczku

Gerber
Szczęśliwe dziecko to najedzone dziecko!

Zawsze myślałem, że zbędną rzeczą jest kupowanie gotowych posiłków dla dzieci. Wydawały mi się drogie, biorąc pod uwagę fakt, iż to praktycznie jednorazowy posiłek. Jakże się myliłem! Niby można przygotować własny mus jabłkowy, marchewkową zupkę lub kupić pierwsze lepsze herbatniki. Pozostaje tylko jedno ALE: nie wiadomo, czy owoce i warzywa nie są pryskane jakimiś szkodliwymi pestycydami, czy drób nie jest sztucznie pompowany antybiotykami, a ciasteczka nie zawierają konserwantów i polepszaczy smaku. I tutaj moje dotychczasowe argumenty zostały dość szybko obalone.

Bezpieczne i zdrowe posiłki

Dziecko na trawieNie wiem jak jest w przypadku innych marek, ale Gerber (słoiczki, kaszki, kleiki, soki i gotowe dania) swoje produkty przygotowuje w higienicznych warunkach, biorąc wyselekcjonowane, najwyższej jakości polskie produkty: ekologicznie uprawiane owoce, warzywa oraz naturalnie hodowane mięso. Także mleko i zboża pochodzą z wyselekcjonowanych gospodarstwa, w których nie stosuje się dodatkowych ulepszaczy i innych chemicznych środków. Skąd to wiadomo? Otóż wystarczy zadzwonić na infolinię firmy, aby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Więcej na ten temat można poczytać także tutaj: http://www.nestle.pl/pl/brands/od%C5%BCywki. Zmieniłem swoje zdanie o słoiczkach Gerber, a co Ty o tym sądzisz drogi Czytelniku?

Author: Tomek

Dodaj komentarz