Strony w sieci, które szokują

Strony w sieci, które szokują

Internet to nieodkryta kopalnia dziwnych wynalazków, zaskakujących portali i nietypowych serwisów. To istny labirynt, w którym łatwo się zgubić i w którym przez całkowity przypadek można odkryć prawdziwe skarby. Równie łatwo można zobaczyć rzeczy, o których istnieniu nie chcieliśmy wiedzieć. Wydaje Ci się, że w Internecie odkryłeś już wszystko? Nic bardziej mylnego. Oto kilka szokujących serwisów, o których nie miałeś pojęcia.


worldbirthsanddeaths.com – to strona, która wizualizuje zgony i narodziny na całym świecie. Symulacja ta oparta jest na danych statystycznych i dość dobitnie potrafi uświadomić jak łatwo zostać tylko wspomnieniem. Strona zdecydowanie nie dla osób, które przeraża kruchość życia.

bestgore.com – to portal, na który zdecydowanie nie chcesz trafić. Właściciel strony prezentuje na nim zdjęcia i filmy obrazujące egzekucje, tortury, seksualne dewiacje a nawet kanibalizm. Bardziej niż sam serwis szokuje jednak fakt, że strona ta posiada swoich licznych fanów…

Strony w sieci, które szokują

tdcj.state.tx.us/death_row/dr_executed_offenders.html – ten podejrzany adres przekieruje nas na stronę Departamentu Sprawiedliwości stanu Teksas. Na niej znajdziemy listę osób, na których wykonano wyrok śmierci. Odnotowano tam ponad 500 nazwisk – wraz z opisem egzekucji i ostatnimi wypowiedzianymi słowami.

humanleather.co.uk – dla odmiany strona brytyjskiego sklepu. Niby nic szczególnego – ot trochę gustownej galanterii skórzanej. Wybór w sklepie dość bogaty – od pasków, poprzez rękawiczki, aż po buty i torby. Nic niezwykłego? Ale tylko wtedy jeśli gustujesz w wyrobach z ludzkiej skóry…

Strony w sieci, które szokują

anioly-nieba.pl/polski/default_pl.htm – ta polska strona na tle pozostałych prezentuje się dość niewinnie. Miłośnicy teorii spiskowych odnajdą w niej miejsce dla siebie. Jeśli obawiasz się inwazji kosmitów, wszędzie widzisz kontrolujące ludzkość siły zła lub szukasz planu ewakuacji Ziemi – w takim razie ta strona jest dla Ciebie.

Author: Tomek

Dodaj komentarz