mieszkania łódź

Zamieszkaj w eleganckim bloku

O ile jeszcze do niedawna ten tytuł z pewnością na twarzach wielu osób zdołałby co najwyżej wywołać zgryźliwy uśmiech, o tyle dzisiaj znalezienie eleganckiego bloku nie jest już zadaniem niemożliwym. Choć wielu Polakom bloki kojarzą się głównie z mało estetycznymi konstrukcjami z czasów PRL, to dziś sytuacja jest zgoła inna. Mieszkanie w eleganckim bloku wcale nie musi być marzeniem ściętej głowy, bo w naszym kraju coraz częściej budowane są bloki, które swoją estetyką wcale nie odróżniają się od domów prywatnych.

mieszkania łódź
Źródło: lodz.naszemiasto.pl

 

Dobra okolica

Jednym z argumentów dla którego warto zdecydować się na mieszkanie w tak zwanym nowym budownictwie jest możliwość zamieszkania w bloku położonym na naprawdę nowoczesnym osiedlu. I nie chodzi tu już nawet tylko i wyłącznie o elegancki wygląd budynku, a wręcz przeciwnie – raczej o bliskość wszystkich udogodnień ułatwiających życie codzienne mieszkańcom. Przykładowo, łódzkie osiedle City Park, którego budowa niedawno się zakończyła, to wręcz modelowy przykład osiedla, które służy swoim mieszkańcom. O tak oczywistych elementach jak duży plac zabaw dla dzieci czy ogromne ogródki w mieszkaniach na parterze nawet nie wspominamy. Co ważne, osiedle jest oddalone od centrum miasta o niecałe pół kilometra, co czyni z mieszkania w Łodzi w City Park doskonałą propozycję zarówno dla studentów (mała odległość na uczelnię), jak i osób pracujących (bliskość biur). W środku inwestycji znajdują się nawet sklepy spożywcze!

Komfort mieszkania

Nowocześnie urządzone mieszkania mają nie tylko bardzo funkcjonalny rozkład, który pozwala na wygospodoarowanie ogromnej ilości przestrzeni nawet na niewielkim metrażu, lecz również oferują ogormną ilość światła. Czy wyobrażacie sobie, że na tym osiedlu okna mają ponad 2 metry? Dzięki temu, gdy tylko nadejdzie wiosna, w mieszkaniu jest bardzo jasno. Co więcej, każdy kto zdecyduje się tam zamieszkać, ma możliwość urządzenia mieszkania w zgodzie ze swoim gustem, a na dodatek otrzyma profesjonalną pomoc od architekta podczas urządzania swojej przestrzeni.
Czy kogoś zatem jeszcze dziwi, że w City Park zamieszkało ponad 200 rodzin?

Author: Tomek

Dodaj komentarz