AMB Technic – stawiamy na jakość

AMB Technic – stawiamy na jakość

AMB Technic – stawiamy na jakość

W wyniku przeprowadzonego przekształcenia utworzony został nowy Zarząd, którego prezesem została Agnieszka Bernaciak, a funkcję prokurentów pełnią Krzysztof Bernaciak i Grzegorz Wodyński. Chcemy być przedsiębiorstwem, które pasuje do kanonów nowoczesnej firmy, stawiając jednocześnie na pierwszym miejscu wartości, które zaszczepił nam mój Mąż Marek Bernaciak, Założyciel AMB Technic, który rozpoczął przekształcenie przedsiębiorstwa w 2020 roku – mówi Agnieszka Bernaciak.

Gwarancja jakości

AMB Technic Dispensing Solutions Sp. z o.o. jest kontynuacją założonej w 1995 roku działalności jednoosobowej AMB Marek Bernaciak. Przedsiębiorstwo jest liderem na rynku urządzeń i systemów dozujących, które od ponad 27 lat sukcesywnie wdraża w wielu firmach z różnych branż na terenie całej Polski. Rozwiązania technologiczne proponowane przez AMB Technic mają przede wszystkim zastosowanie w produkcji w branży motoryzacyjnej
i elektronice, ale również w każdej innej dziedzinie, w której niezbędne jest dozowanie płynów w sposób precyzyjny (np. w branży medycznej).

Każdy projekt, który trafia do AMB Technic traktowany jest indywidualnie, dobierane są rozwiązania, które działają, oferując proces technologiczny, który spełnia uzgodnione wcześniej wymagania. Klienci osiągają realny sukces dzięki zaproponowanym i wdrożonym rozwiązaniom.

Przekształcenia w przedsiębiorstwie AMB Technic miały charakter formalno-prawny
i stanowiły realizację strategii rozwoju firmy będącej biznesem rodzinnym. Nasza działalność gwarantuje ciągłość i stabilność współpracy wszystkim Klientom, Dostawcom i Kontrahentom – mówi Agnieszka Bernaciak i dodaje, że realizacja zamówień oraz dostaw, oferta produktowa, wsparcie techniczne, wypożyczanie sprzętu, usługi i szkolenia – nie uległy zmianie. Ważnym aspektem w funkcjonowaniu AMB Technic jest laboratorium, w którym każdy Klient może przetestować różnego rodzaju rozwiązania technologiczne, dzięki czemu wybór finalny będzie dostosowany indywidualnie do jego potrzeb. – Przedsiębiorstwo zgodnie z założeniami, od samego początku działalności stawia na rozwój, gwarantujemy najwyższy poziom współpracy, profesjonalizm, rzetelność i terminowość. – dodaje Agnieszka Bernaciak.

Zespół to nasza najmocniejsza strona

W AMB Technic bardzo cenimy sobie rodzinność firmy. Na tę chwilę mamy ponad 30-sto osobowy Zespół, z czego około 1/3 pracuje z nami ponad 10 lat! A pierwsza zatrudniona osoba jest z nami do dziś. Dzięki doświadczeniu i kompetencjom Zespołu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przekształcenie przedsiębiorstwa w spółkę jest gwarancją tego, że Klienci nadal będą mieli najlepszą obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie. Zawsze stawialiśmy na rozwój – firmy, jak i Zespołu. Wyznajemy zasadę, że „jedyną stałą rzeczą jest zmiana” – mówi Krzysztof Bernaciak.

Author: Redakcja

Dodaj komentarz