Budowa domu w Kórniku – zamów kompleksową obsługę i mieszkaj wygodnie!

Budowa domu w Kórniku – zamów kompleksową obsługę i mieszkaj wygodnie!

 

Budowa domu w Kórniku – zamów kompleksową obsługę i mieszkaj wygodnie!Wybudowanie domu nie musi być skomplikowane. Obecnie wielu inwestorów wybiera budowę domu systemem zleconym, który jest znacznie wygodniejszy od systemu gospodarczego. Zlecenie budowy domu jest możliwe także w Kórniku pod Poznaniem. Co warto wiedzieć na temat usług budowy domów jednorodzinnych?

Na czym polega system zlecony budowy domów?

Budowa domów jednorodzinnych jest realizowana w dwóch wariantach – gospodarczym i zleconym.

W przypadku budowy systemem gospodarczym większość prac prowadzi się we własnym zakresie. Natomiast w przypadku systemu zleconego prace wykonuje zewnętrzna firma.

System zlecony budowy domu jest wygodniejszą opcją od systemu gospodarczego, co powoduje, że jest ona najlepsza dla osób, które nie mają czasu lub niezbędnej wiedzy i umiejętności do prowadzenia inwestycji samodzielnie.

System zlecony budowy domu jednorodzinnego – zakres prac

Firmy prowadzące budowę domów w systemie zleconym zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę. Prace najczęściej obejmują:

  • przygotowanie projektu domu – jest to zwykle projekt gotowy z opcją jego personalizacji, na przykład zmiany układu, podwyższenia poddasza
  • przygotowanie kosztorysu prac budowlanych
  • formalności dotyczące budowy domu – w tym uzyskanie pozwolenia na budowę
  • obsługa geodety na placu budowy – niezbędne wytyczenia nieruchomości
  • dostawa materiałów bezpośrednio na plac budowy
  • budowa domu jednorodzinnego według projektu, między innymi prace ziemne, wykonanie fundamentów, ścian, dachów, a także prace instalacyjne
  • nadzór nad postępami prac budowlanych

Kórnik – budowa domów w systemie zleconym

Gdy celem jest budowa domów Kórnik – https://dom-pokazowy.pl/project/budowa-domow-kornik/ jest jedną z miejscowości w województwie wielopolskim, gdzie można zlecić wykonanie prac budowlanych w systemie zleconym.

Kompleksową obsługę w tym zakresie zapewnia Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow, które od ponad 15 lat zajmuje się budową domów na zlecenie.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w ramach budowy domów. Włączają one między innymi przygotowanie projektu, zajęcie się formalnościami budowę i nadzór.

Firma wykonuje domu w stanie deweloperskim, korzystając z tradycyjnej, udoskonalonej technologii budowlanej. Jej domy powstają według dwóch gotowych projektów domów o metrażach 75 oraz 90 metrów kwadratowych.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zachęca również klientów do zapoznania się ze swoim domem pokazowym. Prezentuje on wygląd gotowego budynku i pozwala na bliższe zapoznanie się z jego konstrukcją na żywo.

Dokładna oferta, cennik oraz realizacje domów wykonane przez Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow można znaleźć na stronie firmy.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

Author: Redakcja

Dodaj komentarz