gadzety reklamowe

Logowane akcesoria samochodowe – co oferują firmy?

gadzety reklamoweAkcesoria samochodowe doskonale nadają się jako gadżety reklamowe. Po umieszczeniu na nich logo firmy mogą skutecznie wspierać jej promocję. Co ciekawego można znaleźć w ofertach firm dostarczających gadżety z logo?

Gadżety z logo dla kierowców – kiedy warto je kupić?

Z pewnością przydadzą się każdemu kierowcy, zarówno temu, który głównie porusza się po mieście, jak i temu, który często wyjeżdża w dłuższe trasy. Logowane akcesoria samochodowe to udany pomysł na prezent od firmy dla jej klientów, kontrahentów oraz dla pracowników.

Tego rodzaju gadżety reklamowe mają uniwersalne zastosowanie. Świetnie sprawdzają się między innymi w firmach, które związane są z branżą motoryzacyjną, ale również wybierane są przez ubezpieczycieli czy banki.

Ponadto akcesoria samochodowe świetnie sprawdzają się w okresie zimowym – wtedy bardzo popularne są skrobaczki do szyb i miotełki do odśnieżania.

Popularne akcesoria samochodowe

Firmy zajmujące się produkcją gadżetów reklamowych mogą zaoferować swoim klientom szeroką gamę produktów do personalizacji. Jakie akcesoria samochodowe są kupowane najczęściej?

1. Akcesoria odblaskowe – kamizelki i opaski odblaskowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa wtedy, gdy kierowca musi wyjść z samochodu po zmroku.

2. Uchwyty na telefon – praktyczne uchwyty uniwersalne, które pozwalają na łatwe przymocowanie telefonu do kokpitu samochodu.

3. Trójkąt samochodowy – niezbędny element wyposażenia pojazdu, który pozwala na jego oznakowanie na drodze.

4. Narzędzia samochodowe – podręczne narzędzia przydatne podczas napraw samochodowych, najczęściej oferowane w praktycznym etui.

5. Apteczka samochodowa – zawiera praktyczne produkty potrzebne do udzielenia pierwszej pomocy, między innymi plastry, opatrunki.

6. Zestaw do czyszczenia auta – użyteczny zestaw zawierający pomocne akcesoria w czyszczeniu samochodu, między innymi rękawice, gąbkę, szmatkę, wiaderko.

7. Skrobaczka do szyb – tanie i praktyczne akcesorium samochodowe często kupowane jako gadżet reklamowy.

8. Miotełka do śniegu – pomaga w odgarnianiu śniegu z samochodu, również bardzo popularna.

9. Odświeżacz do samochodu – zapewnia miły zapach w pojeździe, może mieć formę nasączonego zapachem kartoniku lub flakonika z olejkiem.

10. Organizer, torba – praktyczne gadżety pomocne w przechowywaniu różnych przedmiotów w samochodzie.

Gdzie zamówić akcesoria samochodowe z logo?

Obecnie różne akcesoria samochodowe z logo można zakupić bezpośrednio w firmach zajmujących się ich produkcją. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się również online.

Author: Redakcja

Dodaj komentarz