dieta

Dieta pudełkowa – czy to dobry wybór? Sprawdzamy zalety i ceny

dietaDieta pudełkowa, która również nazywana jest cateringiem dietetycznym, jest obecnie dostępna w wielu miejscowościach w Polsce. Jakie są najważniejsze zalety związane z tego typu dietą? Ile trzeba będzie za nią zapłacić? Zobacz, kiedy dieta pudełkowa będzie najlepszym wyborem!

Na czym polega catering dietetyczny?

Usługa jak catering dietetyczny jest przeznaczona dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na samodzielne gotowanie i zależy im na tym, by odżywiać się smacznie i zdrowo. Polega ona na przekazywaniu gotowych dań do klienta – zwykle każdego dnia lub w innych uzgodnionych terminach.

Dieta pudełkowa może być dostarczana na cały dzień, czyli w jej ramach klient otrzymuje śniadanie, obiad, kolację oraz przekąski. Nie musi zatem robić zakupów i nie musi gotować, co oznacza dużą oszczędność czasu.

Obecnie z cateringu dietetycznego można korzystać w wielu wariantach. Firmy cateringowe prezentują różne diety i dodatkowo oferują je w wielu wariantach kaloryczności. Można zatem wybrać dla siebie taką, która będzie wyróżniała się najlepszymi parametrami.

Sprawdzona dieta pudełkowa Tarnowskie Góry – zobacz oferty cateringu dietetycznego już teraz w internecie!

Dieta pudełkowa – jakie ma korzyści?

Przejście na dietę pudełkową związane jest z wieloma korzyściami. Wśród nich znajdują się przede wszystkim:

  • Oszczędność czasu – nie trzeba wtedy samodzielnie kupować produktów i gotować, co oznacza więcej wolnego czasu.

  • Indywidualnie dopasowana dieta – szeroka gama wariantów diet powoduje, że można łatwo dobrać je do własnych potrzeb i dzięki temu uzyskać lepsze efekty.

  • Dieta przygotowana przez doświadczonego dietetyka – dobiera on odpowiednie produkty tak, aby posiłki były zbilansowane, smaczne i zdrowe.

  • Lepsze rezultaty diety – bez konieczności poświęcania na ten cel znacznej ilości czasu oraz ryzyka popełnienia błędów żywieniowych.

Jakie są koszty związane z cateringiem dietetycznym?

Ceny dotyczące cateringu dietetycznego są zróżnicowane, ponieważ warunkują je głównie rodzaj diety, liczba posiłków, ich kaloryczność, a także indywidualny cennik każdej firmy cateringowej.

Zwykle koszty rozpoczynają się od około 60 złotych dziennie przy zakupie pakietu dań na określony czas, na przykład na miesiąc. W przypadku krótszych okresów lub też zamawiania pojedynczych zestawów ceny będą wyższe.

Wiele firm cateringowych umożliwia również zamówienie cateringu dietetycznego w promocyjnych cenach. Wtedy dania dostarczane są taniej niż zwykle, na przykład po podaniu kodu. Można też korzystać z pakietów próbnych, które przeznaczone są dla nowych klientów firmy cateringowej.

Author: Redakcja

Dodaj komentarz