Herbalife Nutrition jednym z najlepszych amerykańskich pracodawców

Herbalife Nutrition jednym z najlepszych amerykańskich pracodawców

Herbalife Nutrition jednym z najlepszych amerykańskich pracodawców

Firma Herbalife Nutrition, światowy lider z branży odżywiania, została uznana za jednego z najlepszych amerykańskich pracodawców pod względem różnorodności według rankingu Forbes 2022 – znalazła się ponadto w pierwszej dziesiątce w kategorii branżowej obejmującej m.in. żywność oraz napoje. W lutym 2022 roku firma została również uznana przez Forbesa za jednego z najlepszych amerykańskich pracodawców średniej wielkości. Listę wyróżnionych firm można znaleźć na Forbes.com.

– Nasze zaangażowanie w różnorodność wynika z przekonania, że tworzenie naprawdę zróżnicowanego, sprawiedliwego i integracyjnego miejsca pracy wzmacnia nas jako organizację – wyjaśnia Everton Harris, Dyrektor ds. zasobów ludzkich Herbalife Nutrition. – Traktujemy swoje starania w tej kwestii jako element procesu stałego doskonalenia. Nagroda podkreśla nasze dążenie do bycia najlepszymi w swojej klasie pod względem tworzenia miejsca pracy sprzyjającego integracji.

Firma cały czas rozwija różne inicjatywy, między innymi przeprowadzając ankiety wśród pracowników i powołując Radę ds. Różnorodności, Równości i Integracji, której współprzewodniczą: dyrektor generalny John Agwunobi i dyrektor ds. zasobów ludzkich Everton Harris. Ponadto w 2018 roku firma uruchomiła swój pierwszy program wśród pracowników, Women in Leadership; obecnie prowadzi ich osiem: Black Life, Millennial Network, Multicultural Life, Proud Life, Vet Life, Women in Technology i Working Parents Life.

Choć firma została doceniona na rynku amerykańskim, przyjęta filozofia organizacji funkcjonuje w każdym kraju, również w Polsce. Jak wyjaśnia Konrad Szałkiewicz, Dyrektor Generalny Herbalife Nutrition na Polskę, Czechy i Słowację, integracja w różnorodności sprzyja tworzeniu wspierającego środowiska pracy – Naszych pracowników i Niezależnych Dystrybutorów łączy patrzenie w jednym kierunku, opartym na wartościach, takich jak wysoka jakość produktów oraz chęć pomagania ludziom w tworzeniu i utrzymywaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Stworzyliśmy na rynku polskim silną organizację, w ramach której wspieramy się i pomagamy sobie dzięki różnorodnym inicjatywom. Spotykamy się regularnie online i offline, zaś wszystkie osoby zaangażowane we współpracę z Herbalife Nutrition mogą liczyć na pomoc w każdym obszarze, niezależnie od miejsca zamieszkania, wyznania czy sytuacji rodzinnej. Uważam, że na tym opiera się nasza siła, na spójnym rozumieniu celów i wzajemnym szacunku dla zdrowia, pracy i życia prywatnego. –

Author: Redakcja

Dodaj komentarz