balony z helem

Jak napompować balony helem? To nie takie trudne!

balony z helemBalony z helem unoszą się w powietrzu i mogą być wspaniałą ozdobą podczas wielu wydarzeń. Jak można je przygotować? Sprawdź, w jaki sposób można zastosować hel do napompowania balonów!

Kiedy warto zdecydować się na balony z helem?

Hel jest gazem lżejszym od powietrza, dlatego szybko się unosi. Napompowane helem balony mogą więc latać w powietrzu. Aby zapobiec ich odlatywaniu, są one odpowiednio mocowane.

Najczęściej balony z helem wybierane są wtedy, gdy planowane jest ważne wydarzenie, na przykład jak urodziny, rocznica, impreza kawalerska, panieńska, wesele czy otwarcie. Oczywiście, to jedynie parę przykładowych eventów, ponieważ balony z helem mogą sprawdzić się tak naprawdę na każdą okoliczność.

Jakie balony można pompować helem?

Do pompowania helem można wykorzystać różne rodzaje balonów – gumowych oraz foliowych.

Bardzo efektownie wyglądają kompozycje składające się z balonów foliowych oraz gumowych w różnych kolorach i kształtach. Można dzięki nim stworzyć wtedy elegancki balonowy bukiet, który będzie piękną ozdobą.

Warto pamiętać o tym, że im większe będą balony, tym więcej helu będą one potrzebowały. Wobec tego wtedy, gdy zamierza się wynająć albo wykupić butle z helem – http://www.orfemet.pl/butle-z-helem/ należy uwzględnić liczbę oraz wielkość balonów.

Butla z helem do balonów – kupić czy wynająć?

Aby napompować balony helem, konieczne będą butle z helem. Obecnie ich dostawą zajmują się głównie firmy obsługujące eventy, a także firmy, które zajmują się sprzedażą gazów technicznych.

Butle można zarówno zakupić, jak i wynająć. Pierwsza opcja polega na zakupieniu całej butli wraz z helem, natomiast druga na wynajęciu wraz z zawartością. Wynajęcie butli powoduje, że butlę trzeba będzie oddać, ale można wtedy odzyskać wpłaconą za nią kaucję.

Napełnione helem butle są oferowane w różnych pojemnościach, dlatego można wtedy odpowiednio dobrać je zależnie od liczby i rodzaju balonów do napompowania.

Czego jeszcze potrzeba, by napełnić balony helem?

Balony oraz butle z helem to jeszcze nie wszystko, aby przygotować efektowną dekorację na różne wydarzenia. Dodatkowo warto dokupić też inne produkty.

Żeby zabezpieczać balony przed szybką ucieczką gazu, stosowane są specjalne uszczelniacze do balonów. Mają one formę żelu, który umieszczany jest w balonie i zmniejsza on ryzyko ucieczki gazu. W efekcie balony mogą latać na dłużej.

Również warto zastanowić się nad tym, jak przytrzymywać balony przed ich ucieczką. W tym celu można zastosować tasiemki dekoracyjne, których kolorystyka może być dobrana do rodzaju balonów i wydarzenia. W sprzedaży dostępne są też specjalne obciążniki, którymi można przytrzymać związane balony i stworzyć z nich ozdobę.

Author: Redakcja

Dodaj komentarz