doładowanie telefonu

Koniec kasy na koncie?

Po co ograniczać się abonamentem lub dziwnymi planami taryfowymi, skoro można mieć telefon na kartę? Często opłacanie abonamentu okazuje się być przykrą koniecznością, która w zasadzie to nie ma żadnego racjonalnego wytłumaczenia. Telefon na kartę to z kolei doskonały sposób, by kontrolować koszty i płacić rzeczywiście tylko tyle, ile używamy telefonu.

Niestety, telefony na kartę mają jedną, niezaprzeczalną wadę. Nieuważnie możemy doprowadzić do sytuacji, gdy zabraknie nam środków na koncie. Zazwyczaj dzieje się tak w święta lub w środku nocy, gdy cały świat spi, a my jeszcze z kimś SMS-ujemy. Co wtedy robić?

Cóż, niełatwa sytuacja. Wszystko dookoła jest pozamykane, a Ty nie możesz skontaktować się ze znajomymi, bo zabrakło Ci środków na koncie. Do najbliższego sklepu daleko, a osiedlowy zamknęli już kilka godzin temu. Co robić? Może pisać maila? A może zadzwonić z telefonu stacjonarnego? Zapomnij o tych problemach! Jeśli masz telefon na kartę od Nju Mobile, tego rodzaju problemy Cię nie dotyczą!

doładowanie telefonu
Źródło: chip.pl

W Nju doładowanie możesz opłacić w dowolnym miejscu o dowolnym czasie. Tak, to nie pomyłka! Nie musisz już iść do kiosku by kupić małą kartkę papieru, na której znajduje się kod do doładowania – ostateczenie, współcześni ludzie nie mają na takie sprawy czasu! Zamiast tego, wystarczy że przejdziesz do strony, gdzie znajduje się doładowanie telefonu i tam opłacisz sumę potrzebną do zasilenia konta. Aby to zrobić, wystarczy jedynie mieć kartę płatniczą. Kwota jaką doładujesz zależy wyłącznie od Ciebie – do wyboru masz od 10 do 50 złotych. Co ważne, możesz doładować telefon nie tylko sobie ale i komuś bliskiemu!

W Nju za każde doładowanie otrzymasz także specjalny prezent – aż 50% więcej na wszystkie połączenia i SMS-y. Co by nie mówić, niezła oferta prawda? Spora kasa do wykorzystania.

Author: Tomek

Dodaj komentarz