xperia u opinie

Wszechstronny telefon

Produkowane dziś smartfony pod względem swoich możliwości praktycznie nie odróżniają się niczym od komputerów, no może poza swoimi wymiarami. Jeśli chodzi o możliwości jakie oferują współczesne telefony, to komputery sprzed kilku lat mogłyby im nawet pozazdrościć. Przykłady? Proszę bardzo! Wystarczy mieć telefon z dostępem do Sieci, a zyskamy możliwość korzystania z całego szeregu aplikacji czy programów. Pytanie, czy potrzebujemy jeszcze komputera?

xperia u opinie
Źródło: allegro.pl

Męki wyboru

Znalezienie właściwego smartfona może zająć dłuższą chwilę, ze względu choćby na to, że wybór w tej chwili jest ogromny. Na rynku jest całe mnóstwo telefonów, które dla laika praktycznie nie różnią się od siebie niczym. Diabeł jednak jak zwykle tkwi w szczegółach, czego dowodem jest jeden z popularniejszych modeli producenta z Kraju Kwitnącej Wiśni, czyli Sony. Gama modeli Xperia, którą chcemy tu opisać, to tak naprawdę małe komputery, które sprawdzą się w zaskakującej ilości zastosowań.

Twoje ulubione gry w telefonie

Do niedawna pojęcie „gier na komórce” obejmowało słynnego już Węża, czyli grę, w której zadaniem gracza było wyprowadzenie owego gada z labiryntu. Ta kultowa gra była w istocie dosyć nudna i dziś gra się w nią raczej z sentymentu. Telefon, który dzisiaj opisujemy, jest w stanie udźwignąć cały szereg gier, w które do tej pory graliśmy co najwyżej na komputerze lub konsoli. Sony Xperia ma spory ekran oraz wydajny procesor, dzięki czemu granie w gry akcji czy gry wyścigowe nie stanowi problemu. Grafika niczym nie odbiega od tej znanej z komputerów.

Telefon na lata

Jeszcze całkiem niedawno wiele osób sądziło, że smartfony pomimo swoich licznych funkcji, nie są zbyt trwałe. Opinie o Sony Xperia U (możecie ten model zobaczyć tu), wskazują, że jest to bardzo wytrzymały telefon. Co więcej, w przeciwieństwie do wielu smartfonów, bardzo długo wytrzymuje jego bateria, dzięki czemu możemy grać godzinami!

Author: Tomek

Dodaj komentarz