Philipiak Milano - garnki na lata

Philipiak Milano – garnki na lata

Drogie roboty kuchenne, nowoczesne kuchenki i ostre noże to coś, o czym marzy niejedna pani domu. A jednak w kuchni najważniejsze miejsce zajmuje coś zgoła innego. Garnki! To bez nich nasza kuchnia nie ma racji bytu. To dzięki nim, z tych wszystkich zdrowych produktów, powstają pyszne i aromatyczne potrawy. Bez dobrych jakościowo garnków nie ma sensu nawet wchodzić do kuchni – to one są bowiem podstawowym narzędziem kucharza. Czy warto jednak inwestować w nieco droższe niż standardowe garnki oraz czy jakość, w tym wypadku, faktycznie ma aż takie znaczenie?

Philipiak Milano - garnki na lata

Zwolennicy kupowania po tzw. taniości z powyższą tezą zapewne się nie zgodzą. W ich opinii, smak potraw zależy od kucharki, a nie od jej narzędzi. I sporo w tym racji. Wszak nasze babcie gotowały najlepiej na świecie, choć w ich kuchniach gościły zwykłe emaliowane garnuszki. Jednak we współczesnym, zdrowym odżywianiu nie ma miejsca na tradycyjne tłuste i słone potrawy. A chcąc gotować nieco bardziej fit i modnie, musimy zwrócić swoją uwagę na naczynia, które to nam umożliwią. I tu z pomocą przychodzi nam firma Philipiak Milano.

Stal, symbol XXI wieku

Tak naprawdę najlepsze garnki to takie, w których to właśnie nam się gotuje najlepiej. Dla naszych szanownych przodkiń było to żeliwo lub emalia. Dla nas, ludzi XXI wieku, częściej to są naczynia wykonane z dobrej jakości stali. Zresztą, takie właśnie garnki polecają najbardziej znani kucharze. I właśnie takie rondle, patelnie i sagany produkuje Philipiak Milano.

Philipiak Milano - garnki na lata

W ich bogatym asortymencie znajdziemy nie tylko garnki, ale i sztućce a nawet porcelanę. Czy jednak naprawdę warte są swojej ceny? Faktycznie, kupując ich naczynia zapłacimy nieco ponad przeciętną cenę takiego asortymentu, pamiętać jednak musimy, że są to przedmioty na całe życie. Jakość wykonania oraz użytej stali jest gwarancją wieloletniego używania. Drugim aspektem są możliwości, jakie dają nam te produkty. Patelnia Philipiak umożliwi nam smażenie w minimalnej ilości tłuszczu, a ich garnki pozwolą na eliminację soli. Dodajmy jeszcze ponadczasowe wzornictwo (sztućce Philipiak to kwintesencja prostoty i uroku) i już mamy odpowiedź na to nurtujące pytanie.

Author: Tomek

Dodaj komentarz