Prezenty dla prawdziwego faceta

Prezenty dla prawdziwego faceta

Podobno faceci to trudny temat, jeśli chodzi o kupowanie im prezentów. Z jakiegoś powodu, to właśnie kupno prezentu dla mężczyzn nastręcza kobietom najwięcej kłopotów. Prawdziwy facet nie powie czego chce, a zadowolony jest ze wszystkiego – i jak takiemu dogodzić? Oto kilka pomysłów:

Wielofunkcyjny scyzoryk – ten przyda się każdemu mężczyźnie. Porządny, z wieloma nożami na wyposażeniu może uratować niejedną kłopotliwą sytuację.

Prezenty dla prawdziwego faceta

Książka – ponoć panowie preferują te praktyczne. Ja ze swojej strony proponuję poradnik męskiej mody lub atlas alkoholi – obie pozycje znajdą swoje miejsce w męskiej biblioteczce,

Spełnione marzenie – takie jak jazda Lamborghini lub skok ze spadochronem. Takiego prezentu nie da się po prostu zapomnieć!

Zestaw do serwowania wina – składający się z wielu części, elegancko zapakowany i wykonany z dobrej jakości stali – przyda się zwłaszcza miłośnikom win.

Trymer do golenia zarostu – nowoczesna, elektryczna golarka usprawni poranki naszego pana. Prezent idealny nie tylko dla zwolenników gładkiego podbródka, przyda się także panom preferującym modną brodę.

Dron – oczywiście na taki z prawdziwego zdarzenia musielibyśmy wydać fortunę, ale dron w wersji mini dostarczy również sporo frajdy i zabawy przez długie godziny.

Prezenty dla prawdziwego faceta

Czytnik e-booków – to podarunek, który docenią panowie lubiący czytać zawsze i wszędzie. Idealny do zabrania na wakacje lub na nudne służbowe spotkanie.

Krawat to dość tradycyjny wybór – jednak dobry gatunkowo, elegancki i ponadczasowy, to coś czego nie może zabraknąć w garderobie żadnego pana.

Author: Tomek

Dodaj komentarz