Prezenty na parapetówkę - niezawodne pomysły

Prezenty na parapetówkę – niezawodne pomysły

Przeprowadzki do nowego domu są ekscytujące. Jest coś niesamowicie przyjemnego w oswajaniu nowego miejsca, robieniu z niego własnego gniazdka i dekorowaniu wnętrz. Nić więc w tym dziwnego, że Twoi przyjaciele chcą się podzielić swoim szczęściem i organizują parapetówkę. To całkiem przyjemny zwyczaj, kultywowany już przez naszych rodziców. Zazwyczaj jednak rodzi się pytanie, co takiego kupić w prezencie na nowe mieszkanie? Z pustymi rękoma przyjść nie wypada, oo więc kilka niezawodnych pomysłów na niebanalne i zaskakujące prezenty, które na pewno spodobają się nawet bardziej wybrednym znajomym.

6 niezawodnych prezentów na parapetówkę

Prezenty na parapetówkę - niezawodne pomysły

  1. Zabawne ścierki i ręczniki kuchenne – okraszone ciekawymi cytatami i wzbogacone śmiesznymi rysunkami będą nie tylko ozdobą każdej kuchni ale i praktycznym dodatkiem pasującym do każdej, nawet owoczesnej, kuchni.
  2. Pięknie wydana książka kucharka lub dekoratorska – przydadzą się na pewno każdemu. Nie dość, że to prawdziwe skarbnice wiedzy, to jeszcze i pięknie prezentują się na półkach lub stolikach.
  3. Ciepły, mięciutki koc – ten typ akcesoriów przyda się zawsze. Na pewno będzie źródłem wielu przyjemnych chwil spędzonych w domowym zaciszu. Jest tylko jeden warunek – musi pasować kolorystycznie do wystroju wnętrza, warto więc wcześniej zapytać o kolorystykę ścian.
  4. Dobre wino i zestaw do otwierania – ten prezent należy do kategorii bezpiecznych. Raczej trudno tutaj nie trafić w gusta gospodarzy. Jest to też doskonałe rozwiązanie, jeśli kompletnie nie mamy pojęcia o zamiłowaniach naszych znajomych. Oczywiście, inaczej sprawa się ma jeśli gospodarze są abstynentami.
  5. Komplet kieliszków do wina – te naczynia tłuką się wyjątkowo szybko i często, na pewno więc nasz prezent zostanie należycie doceniony i wykorzystany.
  6. Komplet miękkich, grubych ręczników – jak w przypadku koca, przydają się zawsze. Dobrze, aby były zgrane zresztą wyposażenia łazienki ale niekoniecznie. Pamiętajmy jednak, aby kupić ręczniki naprawdę dobrej jakości.

Prezenty na parapetówkę - niezawodne pomysły

Mam nadzieję, że powyższa lista okaże się pomocna. Choć ja jestem zwolennikiem całkiem innego rozwiązania – zawsze pytam znajomych o ich potrzeby i pragnienia. W ten sposób zawsze wiem, że to co kupuję sprawi radość a moi przyjaciele nie mają kłopotu z niechcianym lub niepotrzebnym prezentem.

Author: Tomek

Dodaj komentarz