Aplikacje, o których nie słyszałeś

Aplikacje, o których nie słyszałeś

Wydawać by się mogło, że w kwestii smartfonów i aplikacji przydatnych do ich obsługi powiedziano już wszystko. A jednak – sklepy z aplikacjami toną w ich licznie – szacuje się, że ich liczba sięgnąć może miliona, a przecież ciągle przybywa nowych! Większość aplikacji prezentuje jednak małą wartość użytkową, rozrywkową lub praktyczną. Ale w tej dżungli znajdują się i takie, które naprawdę warto ściągnąć i przetestować.

Aplikacje, o których nie słyszałeś
Photo on Foter.com
  1. Musixmatch – to program, który stanowi największe źródło tekstów piosenek na świecie. Synchronizowany on jest z najbardziej popularnymi serwisami streamingowymi, takimi jak YouTube lub Spotify.
  2. Fabulous – ta aplikacja doskonale wpisuje się w światowe tendencje. Służy ona bowiem do wspierania rozwoju osobistego. Pozwala osiągnąć wybrany cel, stawia po drodze różne zadania i motywuje. Oczywiście nie brakuje w niej także typowo motywujących zdań i stwierdzeń. Do tego cechuje ją wyjątkowo piękna grafika.
  3. ViewRanger – to idealna aplikacja dla miłośników wycieczek. Pozwala ona na dokładne zaplanowanie zarówno rowerowych tras, jak i górskich wspinaczek.
  4. Yazio – to prosty i funkcjonalny licznik kalorii. Przydatny nie tylko dla osób chcących zrzucić kilka nadmiarowych kilogramów, ale i dla wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia w planowaniu zbilansowanych posiłków.
  5. EyeFm – ta aplikacja nie tylko pozwoli nam na edycję i przechowanie naszych zdjęć ale i wskaże nam czego jeszcze w fotografii musimy się nauczyć.

    Aplikacje, o których nie słyszałeś
    Photo on Foter.com
  6. Journey – jeśli jesteś fanem prowadzenia dziennika, ta aplikacja została stworzona dla ciebie. Ładna graficznie, funkcjonalna i dająca użytkownikowi wiele możliwości.
Author: Tomek

Dodaj komentarz