Bądź FIT na święta!

Bądź FIT na święta!

Siłownia w WarszawieNie ma wymówki, że lato się skończyło! Siłownia powinna być odwiedzana regularnie przez cały rok, jeśli nie chcesz się dorobić dodatkowych kilogramów. Zbliża się Boże Narodzenie i Sylwester, podczas których wielu z nas chce wyglądać pięknie i schludnie. Jak tego dokonać? Łącząc zdrowy tryb życia z regularnymi ćwiczeniami fizycznymi.

Nie musisz się przemęczać, aby ładnie wyglądać!

siłowniaWystarczy dbać o siebie. Banalne? Owszem, ale za tym hasłem kryje się o wiele większa głębia, niż się początkowo wydaje. Dbanie o siebie oznacza trzymanie w ryzach swoich egoistycznych, podyktowanych jedynie chwilowymi pobudkami przyjemnościami. Wiele zależy od naszego podejścia do dbania o własne ciało, samozaparcia i silnej woli w dążeniu do określonego celu. A co to w praktyce oznacza? Zamiast wpadać na szybkiego hamburgera do Maca, kup sobie naturalny jogurt do picia, nie sięgaj po paczkę czipsów, wybierz opakowanie suszonych jabłek, zamiast leżeć w trakcie oglądania serialu – zrób 20 przysiadów. To naprawdę działa!

Regularnie ćwicz!

siłownia dla kobietBieganie, jazda na rowerze i robienie ćwiczeń spalających tłuszcz, tak zwanych cardio – to najlepsza droga do zachowania idealnej sylwetki nawet po świątecznym obżarstwie. Możesz to robić zarówno w domu, jak i na siłowni. Jednak nie każdy ma warunki, aby móc ćwiczyć we własnym mieszkaniu lub nie potrafi się do tego odpowiednio zmotywować. Wówczas warto kupić karnet na siłownię, na przykład siłownia w Warszawie CityFit przy Rondzie ONZ oferuje atrakcyjne pakiety oraz gwarancję dostępności do obiektu przez całą dobę, co jest doskonałym rozwiązaniem dla pracujących w różnych godzinach osób oraz dla studentów. Ćwiczenia warto dobrać pod swoją sprawność fizyczną, aby sie zbytnio nie przemęczać, ale jednocześnie by odczuwać przyjemne zmęczenie. Pozwala to na uwalnianie w mózgu endorfin, hormonów odpowiedzialnych za poczucie satysfakcji i zadowolenia. Wszak nie ma nic lepszego niż bycie pięknym i zgrabnym bez większych wyrzeczeń i z uśmiechem na ustach!

 

Author: Tomek

Dodaj komentarz