Bankowość internetowa, czyli Bank BPH logowanie

Początki bankowości internetowej w Polsce nie należały do łatwych i przyjemnych. Pierwsza możliwość prowadzenia oraz obsługi konta za pomocą nowego, jak na owe czasy, medium pojawiło się w roku 1998. Częściej jednak oferta ta wzbudzała uśmiech politowania niż zaciekawienie. Prawdziwy rozwój internetowej bankowości zaczął się dopiero wraz z powstaniem pierwszych wirtualnych banków. Dzisiaj, bez internetowej obsługi konta, większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania. Rozwiązanie to ma jednak nie tylko zalety, ale i wady.

Szybko i o każdej porze

Pośród zalet bankowości internetowej wymienia się przede wszystkich łatwość dostępu i brak ograniczenia godzinami działania naszego banku. Przelewy oraz inne transakcje finansowe możemy robić z dowolnego miejsca (pod warunkiem posiadania sprzętu z dostępem do Internetu) i o dowolnej porze doby (chcesz zaciągnąć kredyt o 2 w nocy? Proszę bardzo!). Bez trudu możemy także sprawdzić stan konta i zastrzec kardy kredytowe oraz dowód osobisty (w przypadku kradzieży dokumentów liczą się sekundy).

Przelewy internetowe oraz prowadzenie internetowego rachunku bankowego wiąże się także często z niższymi opłatami – odpadają bowiem koszty obsługi.

Bank BPH logowanie – zawodność maszyn

Oczywiście nie ma róży bez kolców, a konta bankowego bez wad. Klienci bankowości internetowej często uskarżają się na trudniejszy dostęp do doradców a co za tym idzie dłuższe rozwiązywanie problemów i wątpliwości. O tym, że problemy mogą wystąpić nawet na najlepiej przygotowanych serwisów, świadczy sytuacja związana z Bank BPH logowanie – i choć specjaliści szybko uporali się z problemem, przez chwilę klienci mogli czuć się niezadowoleni.

Po stronie negatywów stoi także zawodność systemów informatycznych – te bywają zawodne, ulegają awarii lub, zwyczajnie, wymagają uaktualnienia. W takich sytuacjach skorzystanie z internetowego konta może być znacznie utrudnione lub wręcz niemożliwe. Przekonali się o tym między innymi klienci BPH, którzy niedawno mieli poważne problemy z logowaniem się do systemu (więcej o przyczynach w tym artykule). Jak już wspomniałem, choć Bank BPH logowanie szybko naprawił, to jednak nie dało się nie zauważyć, że jakieś problemy wystąpiły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.