Bankowość internetowa, czyli Bank BPH logowanie

Bankowość internetowa, czyli Bank BPH logowanie

Początki bankowości internetowej w Polsce nie należały do łatwych i przyjemnych. Pierwsza możliwość prowadzenia oraz obsługi konta za pomocą nowego, jak na owe czasy, medium pojawiło się w roku 1998. Częściej jednak oferta ta wzbudzała uśmiech politowania niż zaciekawienie. Prawdziwy rozwój internetowej bankowości zaczął się dopiero wraz z powstaniem pierwszych wirtualnych banków. Dzisiaj, bez internetowej obsługi konta, większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania. Rozwiązanie to ma jednak nie tylko zalety, ale i wady.

Szybko i o każdej porze

Pośród zalet bankowości internetowej wymienia się przede wszystkich łatwość dostępu i brak ograniczenia godzinami działania naszego banku. Przelewy oraz inne transakcje finansowe możemy robić z dowolnego miejsca (pod warunkiem posiadania sprzętu z dostępem do Internetu) i o dowolnej porze doby (chcesz zaciągnąć kredyt o 2 w nocy? Proszę bardzo!). Bez trudu możemy także sprawdzić stan konta i zastrzec kardy kredytowe oraz dowód osobisty (w przypadku kradzieży dokumentów liczą się sekundy).

Bankowość internetowa, czyli Bank BPH logowanie

Przelewy internetowe oraz prowadzenie internetowego rachunku bankowego wiąże się także często z niższymi opłatami – odpadają bowiem koszty obsługi.

Bank BPH logowanie – zawodność maszyn

Oczywiście nie ma róży bez kolców, a konta bankowego bez wad. Klienci bankowości internetowej często uskarżają się na trudniejszy dostęp do doradców a co za tym idzie dłuższe rozwiązywanie problemów i wątpliwości. O tym, że problemy mogą wystąpić nawet na najlepiej przygotowanych serwisów, świadczy sytuacja związana z Bank BPH logowanie – i choć specjaliści szybko uporali się z problemem, przez chwilę klienci mogli czuć się niezadowoleni.

Bankowość internetowa, czyli Bank BPH logowanie

Po stronie negatywów stoi także zawodność systemów informatycznych – te bywają zawodne, ulegają awarii lub, zwyczajnie, wymagają uaktualnienia. W takich sytuacjach skorzystanie z internetowego konta może być znacznie utrudnione lub wręcz niemożliwe. Przekonali się o tym między innymi klienci BPH, którzy niedawno mieli poważne problemy z logowaniem się do systemu (więcej o przyczynach w tym artykule). Jak już wspomniałem, choć Bank BPH logowanie szybko naprawił, to jednak nie dało się nie zauważyć, że jakieś problemy wystąpiły.

Author: Tomek

Dodaj komentarz