Biuro Maklerskie i Alior Bank

Biuro Maklerskie i Alior Bank

Na emeryturę z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nie ma co liczyć. Trzeba na nią samemu zapracować, a konkretnie – samemu zaoszczędzić. W końcu mawiają, że bogactwo zawdzięcza się nie wysokim zarobkom, ale umiejętności oszczędzania i pomnażania oszczędności. Niestety, chcąc choć co nieco zyskać na mozolnym gromadzeniu środków pieniężnych możemy zapomnieć o kontach i lokatach bankowych. Tutaj profity są raczej mizerne – marne odsetki od oszczędności nie są w stanie nawet pokryć rosnącej z roku na rok inflacji. Skuteczniejszym rozwiązaniem są inwestycje na rynkach finansowych.

Bezpieczne inwestycje

Jednak rynki finansowe rządzą się swoimi prawami. Wiadomo, można tutaj zyskać niemało, ale i niemało stracić. Dlatego też, dla osób mniej (lub wcale) obeznanych ze światem finansjery, Alior Bank przygotował bogatą ofertę swojego biura maklerskiego. Biuro Maklerskie Alior Banku prowadzi różnorodną działalność skierowaną do osób, które pragną skorzystać z pomocy i pośrednictwa cenionych ekspertów z dziedziny finansów. Klienci mogą wybierać spośród takich form pomocy inwestycyjnej, jak: doradztwo inwestycyjne, zakup funduszy inwestycyjnych, prowadzenie rachunku brokerskiego lub prowadzenie rachunku na platformie ECN.

Biuro Maklerskie i Alior Bank

Oferta ta skierowana jest zarówno do doświadczonych graczy potrzebujących wsparcia i pośrednictwa, jak i do wszystkich tych, którzy swoją przygodę z giełdą i rynkami finansowymi dopiero chcą rozpocząć.

A na co możemy liczyć korzystając z ofert Biura Maklerskiego pod patronatem Alior Banku? Jego klienci nie mogą narzekać. Współpracując z Biurem mogą liczyć na:

  • możliwość swobodnych konwersji w ramach TFI Alior Banku,
  • kilka wariantów portfeli inwestycyjnych,
  • indywidualną opiekę maklera lub doradcy finansowego,
  • szeroką gamę instrumentów finansowych,
  • analizę posiadanego portfela,
  • wsparcie merytoryczne,
  • bogatą ofertę zagranicznych i polskich funduszy inwestycyjnych.

Biuro Maklerskie i Alior Bank

Na finansowym forum Bank Alior zdecydowanie wyróżnia się pod względem różnorodności usług inwestycyjnych, jakie oferuje swoim klientom oraz elastyczności, która pozwala na najlepsze dopasowanie form inwestycji. Jeśli więc poszukujecie pomysłów na inwestycje to zdecydowanie jest to oferta, której należy przyjrzeć się z bliska.

Author: Tomek

Dodaj komentarz