Gry komputerowe 2016 - zapowiedzi

Gry komputerowe 2016 – zapowiedzi

Minęło już parę tygodni nowego roku, najważniejsi producenci gier komputerowych ogłosili daty premier najbardziej oczekiwanych tytułów. Przedstawiam Wam mój prywatny ranking gier, które bez względu na cenę, z pewnością kupię w dniu premiery.

gry komputerowe

Na to czekam!

Far Cry Primal –> epoka kamienia łupanego, dzikie bestie i jeden myśliwy, który musi przetrwać.  Ciekawe odejście od dotychczasowej linii fabularnej może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Tom Clancy’s Division –> pierwsze trailery zapowiadają świetną grafikę, dobrą fabułę oraz realistyczną fizykę poruszania się postaci. Zacieram ręce, bowiem gry o Tomie Clancym jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.

Resident Evil: Umbrella Corps –> porządny survival w wersji sieciowej? Nie można tego przegapić!

No Man’s Sky –> Zobaczcie tutaj trailer, to wszystko wyjaśnia.

Deus Ex: Rozłam ludzkości –> Adam Jensen powraca na trop ogólnoświatowego spisku dwa lata po wydarzeniach kończących Bunt ludzkości.

Mass Effect Andromeda –>tego tytułu nie trzeba tłumaczyć. Absolutne must have po zakończeniu trzeciej części, która podzieliła miłośników serii czwarta odsłona może okazać się naprawdę przełomowa.

Gry komputerowe 2016
Moja połówka podziela ze mną pasję grania w gry komputerowe do tego stopnia, że potrafimy się o to posprzeczać.

To mnie zastanawia…

Assassin’s Creed Chronicles: India –> szczerze mówiąc już straciłem rachubę, która to część z cyklu. Czy wniesie coś nowego do serii, czy po prostu zapewni te same emocje, co poprzednie tytuły, ale w nowej, egzotycznej scenerii?

Need for Speed –> czego można się spodziewać? Chyba tylko lepszej grafiki i dobrej ścieżki dźwiękowej, bo pod względem fabularnym samochodówki od EA Games już dawno przestały robić wrażenie na graczach.

Dark Souls III –> znalazła tu się jedynie dlatego, iż nie ma jej odpowiednika na zwykły PC.

Hitman –> obawiam się, że zabraknie klimatu znanego z poprzednich serii. Reeboot klasycznego tytułu może przynieść ogromny zysk, jaki okazać się gwoździem do trumny.

Gry komputerowe to nie tylko źródło rozrywki, ale także świetny sposób na spędzenie ze znajomymi wolnego czasu. Mam tu na myśli gry konsolowe, które umożliwiają korzystanie z kontrolera ruchów. Jeśli posiadacie Xboxa lub PS4, to spróbujcie wkręcić znajomych w gry sportowe lub karaoke. Gwarantują wielkie emocje, dreszczyk rywalizacji i niezapomniane chwile w gronie najbliższych!

Sprawdź również: Jak wybrać monitor dla gracza?

Author: Tomek

Dodaj komentarz