Po mieście? Tylko Fordem Ka+!

Po mieście? Tylko Fordem Ka+!

Jazda po mieście bywa uciążliwa. Gargantuiczne korki, wąskie uliczki, niedostatek miejsc parkingowych i ciasne przestrzenie powodują, że modne samochody terenowe oraz rodzinne combi przestają się sprawdzać. Po dużych i zatłoczonych miastach o wiele sprawniej przemieszcza się samochodami mniejszymi gabarytowo o zgrabnych, obłych kształtach. Takie kompaktowe samochody doskonale się odnajdują w ciasnych wielkomiejskich zaułkach i na sklepowych parkingach. Czy jednak mały samochód musi równocześnie oznaczać samochód słabszy, ciasny i mniej nowoczesny? Nowy Ford Ka Plus udowadnia, że nie.

Po mieście? Tylko Fordem Ka+!
źródło: http://ford.pl/

Wygoda i funkcjonalność

Ford Ka+ to samochód, który być może nie robi wrażenia na miłośnikach sportowych, ultra szybkich maszyn, jest to jednak maszyna, która zaskakuje – w na tym na pozór niewielkim pojeździe wygodnie odbędzie podróż pięć dorosłych osób a bagażnik jest w stanie pomieścić naprawdę imponującą ilość zakupów.

Po mieście? Tylko Fordem Ka+!
źródło: http://ford.pl/

Ford Ka+ to także zaawansowany system obsługi głosowej, czyli SYNC. System ten umożliwia odbiór oraz wykonywanie połączeń telefonicznych a także sterowanie systemem audio a wszystko to dzięki kilku prostym komendom w języku polskim. Co więcej – SYNC to system bardzo intuicyjny oraz szybki w obsłudze – poradzi sobie z nim każdy.

Mały lecz bezpieczny

Mimo swoich skromnych gabarytów Ford Ka+ jest w stanie zapewnić swoim pasażerom maksimum bezpieczeństwa. Wyposażony w elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) jest w stanie monitorować bez ustanku ruch pojazdu i błyskawicznie wykrywa odchylenia od toru jazdy.

Samochód ten wyposażony jest nie tylko w standardowy zestaw poduszek powietrznych ale również poduszki boczne, które chronią kierowcę oraz pasażera przedniego siedzenia a także kurtyny powietrzne zapewniające bezpieczeństwo pasażerom obu rzędów siedzeń.

Author: Tomek

Dodaj komentarz