Nietypowe noclegi w Polsce

Nietypowe noclegi w Polsce

Pięciogwiazdkowy hotel, nadmorski pensjonat czy też może romantyczna, wynajęta chatka w górach – najwyższa pora zacząć rozglądać się za miejscem letniego wypoczynku, które miejsce wybierzesz? A może poszukać noclegów w miejscach nieco mniej typowych, za to z niepowtarzalnym klimatem i urządzonych w zaskakujący sposób. Takich miejsc jest w Polsce nie brakuje. Przyjrzyjmy się najciekawszym spośród nich.

  1. Pensjonat Uroczysko Zaborek – niech nie zmyli was nazwa! To miejsce nie ma nic wspólnego z typowym pensjonatem. To miejsca noclegowe ulokowane w kilku cudeńkach podlaskiej architektury. Do wyboru mamy wiatrak, leśniczówki, stare chaty a nawet kościółek.
  2. Hobbitówa to propozycja nie tylko dla fanów twórczości pana Tolkiena. Ten mały, czteroosobowy domek na Podlasiu do złudzenia przypomina chatkę żywcem przeniesioną z ekranizacji Hobbita, nic więc dziwnego, że o rezerwacji akurat tej miejscówki trzeba pomyśleć ze sporym wyprzedzeniem.

    Nietypowe noclegi w Polsce

  3. Kto z Was marzył jako dziecko o romantycznych wędrówkach wraz z cyrkiem i nocowaniu w cyrkowych wozach, ten na pewno chętnie wybierze się na Podlasie – to tam właśnie, w Tykocinie lub Puszczy, możemy spełnić dziecięce marzenia.

    Nietypowe noclegi w Polsce

  4. Wioska lapońska w kraju nad Wisłą? Wystarczy tylko wybrać się do Borowic (rejon Karkonoszy). W ofercie miejsca noclegowe w 20 ogrzewanych namiotach, domek Muminków, namioty na drzewie oraz wikińskie atrakcje.
  5. Kopalnia soli w Wieliczce to miejsce znane na mapie turystycznej Polski. Mało kto jednak wie, że i tam możemy spędzić noc. 123 mety pod ziemią możemy spędzić noc, zagrać w tenisa stołowego a nawet zjeść smaczną kolację.
Author: Tomek

Dodaj komentarz