Nowe auta osobowe na kredyt

Nowe auta osobowe na kredyt

auta osobowe
Nowy Ford Fiesta kosztuje niecałe 37000zł!

Nie ulega wątpliwości, iż wielu Polaków nie stać na kupno dobrego samochodu prosto z salonu bez zaciągania dodatkowych zobowiązań finansowych (w banku, u znajomych i w niezależnych instytucjach). I tutaj powstaje dylemat: lepiej wziąć tańszy, używany samochód, czy też wziąć kredyt i cieszyć sie nowym autem prosto z salonu?  Okazuje się, że powielany w mediach i wśród znajomych mit o bardzo wysokich cenach renomowanych marek samochodów nie ma pokrycia w rzeczywistości. W salonie można nabyć bardzo dobre modele już za 37 000 złotych! Weźmy na warsztat auta osobowe od Forda i się o tym przekonajmy!

Auto nowe czy używane?

  Auto nowe Auto używane
Zalety -nowe, markowe części

– gwarancja producenta

– atrakcyjne pakiety OC i AC

– pewność, iż wszystko dobrze działa

– innowacyjne systemy bezpieczeństwa

– nieskazitelny wygląd

– sprzedawcy często dodają w gratisie róże akcesoria, takie jak nowe opony lub zestaw kosmetyków

– bezpłatna gwarancja

– prestiż i przyjemność

– niska cena
Wady – większa cena

– szybki spadek na wartości po 3-5 latach

– ukryte wady auta

– często po stłuczkach i wypadkach komunikacyjnych

– ukryte korozje

– wady wizualne (porysowania, obicia, wyblakły lakier)

– brak nowoczesnych systemów bezpieczeństwa

– wymaga dodatkowego zakupu opon

– trzeba wymienić filtry paliwa, powietrza oraz klimatyzacji

– trzeba wymienić wszystkie oleje na nowe

Dla mnie odpowiedź jest prosta: lepiej zainwestować nieco więcej w nowe auto osobowe niż pozornie oszczędzić i po niedługim czasie dokładać do naprawy samochodu.

Ford Mondeo
Ford Mondeo

Nowe auto

Czasami wystarczy porównać cenę tego samego modelu nowego auta i jego używanego odpowiednika i może się okazać, iż różnica nie przekroczy nawet 10tys. zł! Decydując się na nowy samochód warto udać się do salonu firmowego – tam bardzo często dealerzy proponują atrakcyjne zniżki oraz system ratalny. Na przykład Ford posiada kilka ofert cenowych nowych aut: Fiestę można kupić już za niecałe 37 tys. złotych! Wymarzone cztery kółka odnajdą również miłośnicy luksusu, bowiem firma oferuje Forda Mondeo (86 900zł) i klasycznego, pożądanego przez milionów mężczyzn na całym świecie Mustanga (157 000zł). Jak widać, lepiej rozejrzeć się za cenami nowych aut niż wierzyć w stereotypowe myślenie, iż zwykłego Kowalskiego nie stać na model z salonu. Okazuje się, ze stać i to bez żadnych przeszkód! Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.ford.pl/Samochody_osobowe.

Author: Tomek

Dodaj komentarz