Polski translator ze statuetką NY Product Design Awards

Polski translator ze statuetką NY Product Design Awards

Polski translator ze statuetką NY Product Design Awards

Statuetka NY Product Design Awards 2021 w kategorii Communication Technology powędrowała do krakowskiej firmy Vasco Electronics za tłumacz głosowy Vasco Translator M3. To kolejne tegoroczne potwierdzenie wysokiej estetyki i funkcjonalności dla polskiego translatora. W kwietniu br. urządzenie otrzymało nagrodę w konkursie wzornictwa przemysłowego Red Dot Design Award w kategorii Product Design 2021.

Konkurs NY Product Design Awards to jeden z najbardziej prestiżowych plebiscytów w kategorii wzornictwa przemysłowego. W zamyśle organizatorów ma on na celu uhonorowanie wysiłków utalentowanych projektantów produktów, zespołów projektowych i producentów z całego świata, których praca sprawiła, że codzienne życie stało się o wiele lepsze dzięki praktycznym i pomysłowym kreacjom. Vasco Translator M3 wyróżniono w tegorocznej edycji konkursu w podkategorii „Communication Technology”, zaliczającej się do sumy 16 kategorii i 125 podkategorii. W skład jury wchodzą specjaliści z wielu krajów z całego świata, znani z wybitnych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

– Otrzymanie wyróżnienia NY Product Design Awards potwierdziło, że projekt naszego translatora cechuje nie tylko wysoka funkcjonalność, ale też wzornictwo najwyższej klasy. Wciąż cieszy, że specjaliści dostrzegają naszą ciężką pracę, jaką wykonaliśmy, projektując Vasco Translator M3. Zwłaszcza, że od początku naszej działalności, projektując urządzenia z kategorii elektroniki użytkowej, stawialiśmy na nieszablonowy design i estetykę wykonania – mówi Maciej Góralski, prezes firmy Vasco Electronics.

Vasco Translator M3 to uniwersalny tłumacz mowy w czasie rzeczywistym. Urządzenie to umożliwia tłumaczenie mowy oraz tekstu ze zdjęć w ponad 70 językach, w każdym miejscu na świecie. A to wszystko dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu oraz łatwemu i intuicyjnemu interfejsowi. Vasco Translator M3 posiada w zestawie kartę SIM, zapewniającą dożywotni darmowy Internet do tłumaczeń w prawie 200 krajach. Zaprojektowany przy współpracy z Husarska Design Studio z łatwością zmieści się w kieszeni, eliminując konieczność noszenia ze sobą podręcznych słowników. Translator sprawdza się zarówno w turystycznych czy służbowych podróżach, jak i podczas tłumaczenia rozmów telefonicznych, konferencji oraz biznesowych spotkań.

Translatory z kolekcją nagród

NY Product Design Awards 2021 to kolejne z serii wyróżnień, jakie otrzymały translatory Vasco Electronics. W kwietniu br. Vasco Translator M3 otrzymał nagrodę w konkursie wzornictwa przemysłowego o nazwie Red Dot Design Award, w kategorii Product Design 2021. W ubiegłym roku, wcześniejsza wersja tłumacza – Vasco Mini 2 zdobyła nagrodę GLOMO Award w kategorii Best Connected Consumer Device.

Author: Redakcja

Dodaj komentarz