Premiery iPhone 2018

Premiery iPhone 2018

Jesień to zazwyczaj czas największej ilości premier w świecie elektroniki i smartfonów. To właśni etę porę roku wybiera między innymi firma apple, aby wprowadzić na rynek nowe modele swoich smartfonów. Nowe wersje iPhonów zostały przedstawione na oficjalnej konferencji firmy, która odbyła się we wrześniu tego roku i dzięki niej wiemy, że już niedługo pojawią się aż trzy nowe telefony tej firmy.

Premiery iPhone 2018

XS czy XS Max?

IPhony z serii XS zostaną zaopatrzone w szereg nowinek technologicznych, w tym nowy, ulepszony procesor A12Bionic, który umożliwi na lepsze korzystanie z gier lub wykonywanie fotografii na profesjonalnym poziomie. Przekątna ekranu iPhone XS to 5,8 cala, a sam ekran to OLED Super Retina. Z kolei iPhone XS Max to aż 6,5 cala – wielkość jak do tej pory w modelach jabłuszka niespotykana. Przedstawiciele formy zapewniają także o znacznie solidniejszej budowie swoich nowych modeli. Do wykonania ramek telefonów z symbolem XS użyto chirurgicznej stali nierdzewnej, ekran to mocne szkło o odporności na najwyższym poziomie.

Premiery iPhone 2018

Zmieścić się w budżecie

IPhone XR ma, z założenia, stanowić wersję budżetową telefonu. Nieco tańszy od pozostałych (choć nadal powyżej półki cenowej „średniaków” z innych firm). Rozmiar tego telefonu wypada pomiędzy pozostałymi dwoma modelami – ekran ma bowiem 6,1 cala a do jego wykonania użyto technologii LCD Liquid. Zaskoczeniem jest aparat wyposażony tylko w jeden obiektyw, mimo to nie zabrakło w nim trybu portretowego i wykrywania głębi. W odróżnieniu od swoich droższych kuzynów, ten model dostępny będzie w szerokiej gamie kolorystycznej. Wybierać będzie można spośród: czarnego, białego, żółtego, koralowego oraz niebieskiego.

Author: Tomek

Dodaj komentarz