Postaw na fitness!

Postaw na fitness!

Postaw na fitnessMinął miesiąc od Sylwestra i hucznych zabaw. Udało Wam się zrealizować chociaż jedno postanowienie noworoczne? Mi niezbyt to wychodzi, niemniej mogę się pochwalić tym, iż zacząłem regularnie uprawiać sport. Klub fitness, do którego chodzę na warszawskim Targówku, ma świetnie wyposażoną salę do ćwiczeń cardio. Jednak nie w tym tkwi tajemnica coraz większej popularności sieci CityFit. Ich główny atut stanowi niezwykle rozbudowana oferta cenowa oraz możliwość skorzystania z usług profesjonalnego trenera, który podpowie nie tylko jak dobrze ćwiczyć, ale przede wszystkim pomoże ułożyć dietę i doradzi jak dbać o całościowy rozwój, nie tylko ciała, ale i umysłu. Udało mi się zrzucić już 3 kilogramy, co jest naprawdę nie lada wyczynem dla kogoś, kto godzinami lubi siedzieć przy biurku i czytać w sieci o technicznych nowinkach.

klub fitness

Ćwiczenia cardio to trening wytrzymałościowy, który jest przeznaczony dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy i poprawić ogólny stan kondycji fizycznej. Wydaje się, że możesz się pochwalić dobrą kondycją mimo braku regularnych ćwiczeń? Tu mogę Cię zaskoczyć, ponieważ bardzo często zgrabne i jędrne ciało nie ma nic wspólnego z dobrym stanem zdrowia. Nieco tęższe osoby mogą się pochwalić o wiele lepszą kondycją mimo dodatkowych kilogramów. Jak to się dzieje? Tutaj ważne jest regularne ćwiczenie ciała, a nie jedynie szczupła sylwetka.

bieganie

Wystarczy mały test: wejdź umiarkowanym tempem po schodach na trzecie piętro. Masz zadyszkę? W takim razie powinieneś zacząć ćwiczyć swoje ciało, zanim będzie za późno!

Złote zasady ćwiczeń cardio:

zdrowe śniadanie– każdy trening fitness cardio powinien trwać około 30-40 minut;

– ćwiczenia powinny być powtarzane 3 razy w tygodniu, ale nigdy dzień po dniu;

– im wyższe tętno w trakcie ćwiczeń, tym lepsze spalanie kalorii;

– adaptacja organizmu do wzmożonego wysiłku trwa od 4 do 6 tygodni;

– ćwiczenia można wykonywać zarówno w domu, jak i pod okiem trenera w klubie fitness.

https://youtu.be/Vji5F7ITTbU

 

Author: Tomek

Dodaj komentarz